Dünyanın en ünlü seri katillerinin aynı burç olduğu ortaya çıktı

Seri katiller
Seri katiller

Dünyanın en ünlü seri katilleri ABD’li TikTok kullanıcısı Lauren tarafından incellendi. Filmlere ve kitaplara konu olan seri katillerin burçlarını inceleyen Lauren çarpıcı sonuçlara ulaştı. Yaklaşık 500 seri katili inceleyen Lauren, seri katillerin ortak özelliğine dikkat çekti. Tüm seri katiller aynı burçları paylaşıyor.

ABD’li bir TikTok kullanıcısı olan Lauren Elaine Skirvin, dünyanın en tanınmış seri katilleri üzerinde çarpıcı bir araştırma yaptı. Aralarında Jeffrey Dahmer’dan Ted Bundy’nin de olduğu seri katillerin doğum günlerini ve burçlarını inceleyen TikTok kullanıcısı ilginç sonuçlara ulaştı. İşledikleri cinayetlerle filmlere ve kitaplara konu olan 500’den fazla seri katilin burcunu inceleyen 38 yaşındaki Lauren, katillerin burçlarını uzun bir liste halinde paylaştı.

Listede sadece 4 burç var

Skirvin “Astrolojiye inanmayanlara soruyorum: Bu uzun listede sadece 4 burcun olmasını nasıl açıklıyorsunuz?” sorusunu yönelterek ulaştığı sonuçları paylaştı. İçinde Marry Bell, George Chapman, Ed Gei ve Richard Ramirez gibi seri katillerin bulunduğu listede yalnızca 4 burcun olduğunu söyleyen Skirvin, her burcun bir elemente denk geldiğini belirtti.

En çok tekrar eden burç Başak

Başak, İkizler, Balık, Yay burcunun en popüler seri katillerin burcu olduğunu söyleyen kullanıcı, bu burçların ‘ateş, su, hava ve toprak’ elementleriyle de eşleştiğini vurguladı. Skirvin aynı zaman da Başak burcunun listede en çok tekrar eden burç olduğunu söyledi. Başak burcunu sırasıyla İkizler, Balık ve Yay takip ediyor. Burçlar arasında en az sevilen burcun Akrep olduğunu belirten Skirvin, listede akrep burcunun yer almamasını şaşırtıcı bulduğunu söyledi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >