Melissa Barrera Filistin'e destek vermesi sebebiyle 'Çığlık 7' filminin kadrosundan atıldı

Filistin'e destek veren Melissa Barrera Çığlık 7 kadrosundan çıkarıldı.
Filistin'e destek veren Melissa Barrera Çığlık 7 kadrosundan çıkarıldı.

Filistin’e destek mesajı yayınlayan oyuncu Melissa Barrera, "Çığlık 7" filminin kadrosundan atıldı. Hollywood filminden kovulan Barrera, insan haklarını ve özgürlüğü savunmaya devam edeceğini ifade ederek "Sessizlik benim için bir seçenek değil" dedi.

Filistin’e destek mesajı yayınlayan oyuncu Melissa Barrera'nın "Çığlık 7" filminin kadrosundan çıkarıldı. Barrera, filmin kadrosunda çıkarılma haberlerinin ardından sosyal medya hesabında "Çığlık 7" filminin kadrosundan çıkarılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabından açıklama yaptı

Antisemitizm ve İslam karşıtlığını kınadığını vurgulayan Barrera, "Bu dünyadaki her insan, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, cinsel yönelim veya sosyo-ekonomik statüsü ne olursa olsun, eşit insan haklarını, saygınlığı ve elbette özgürlüğü hak ediyor" ifadesini kullandı.

"Barış ve güvenliği savunmaya devam edeceğim"

"Hiçbir yönetim organının eleştirinin üzerinde olmaması gerektiğine" inandığını belirten Barrera, "Sesimi duyurma ayrıcalığı sağlayan bir platforma sahip olmanın sorumluluğunu hissediyorum ve bu nedenle bunu, önemsediğim konular hakkında farkındalık yaratmak ve ihtiyacı olanlara sesimi duyurmak için kullanmaya çalıştım. En çok ihtiyacı olanlar için konuşmaya, barış ve güvenliği, insan hakları ve özgürlüğü savunmaya devam edeceğim. Sessizlik benim için bir seçenek değil" dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >