Ünlü şarkıcı Kibariye hakkında şaşırtan iddia

Ünlü sanatçı Kibariye, sosyal medyadan duyurduğu Almanya konserini iptal edince ortalık karıştı.
Ünlü sanatçı Kibariye, sosyal medyadan duyurduğu Almanya konserini iptal edince ortalık karıştı.

Konser için Almanya'nın Dortmund şehrine giden Kibariye'nin sahneye çıkmadan kaçtığı, bu da yetmezmiş gibi seyircilerin bilet parasını geri ödemediği iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Kibariye, önceki gün Almanya Dortmund'daki konser için yola çıktı. Uçakta epey keyifli olan Kibariye sosyal medya hesabından konserini duyursa da, durum beklediği gibi olmadı.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Kibariye'nin konser vereceği alanın organizasyon sahibi Cevdet Genç, şu açıklamayı yaptı:

  • "Ali Bey, ihtiyaçları olduğunu ve Avrupa'da iş yapmak istediklerini söyledi. Kibariye Hanım Almanya'ya geldi. Business uçtular. İstediği şekilde ağırlandı. Kapıya adam koydular. Oradaki insanlardan bilet paralarını aldılar. Sonra az insan olduğunu gerekçe göstererek, Ali Bey Kibariye'nin sahneye çıkmayacağı söylediler. Kibariye Hanım'a isminin önemli olduğunu, insanları mağdur etmemesi gerektiğini söyledim. Ama o eşini dinlemeyi tercih etti. İnsanlara paralarını geri iade etmeden otelden kaçtılar."
"Ali Bey, benden 200 euro istedi"
Organizatörün yardımcısı Bülent Alkan da konuyla ilgili şunları söyledi:"Ali Bey ve Kibariye Hanım'ı havalimanından aldım. Bana 'Türk marketine gidelim, alışveriş yapalım' dediler. Ali Bey, benden 200 euro istedi. Ben size o alışverişin faturasını göstereyim. Salam, sosis, pastırma... Toplam 151 euro 50 cent. Bu Ali Küçükbalçık için yaptığımız alışveriş. Matine için gelip, cebimizden çıkan paralar..."
"Ali Bey, benden 200 euro istedi" Organizatörün yardımcısı Bülent Alkan da konuyla ilgili şunları söyledi:"Ali Bey ve Kibariye Hanım'ı havalimanından aldım. Bana 'Türk marketine gidelim, alışveriş yapalım' dediler. Ali Bey, benden 200 euro istedi. Ben size o alışverişin faturasını göstereyim. Salam, sosis, pastırma... Toplam 151 euro 50 cent. Bu Ali Küçükbalçık için yaptığımız alışveriş. Matine için gelip, cebimizden çıkan paralar..."
Özür diledi!
Ünlü şarkıcı Kibariye ise, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak seyircilerden özür diledi:"Dortmund konserimi üstlenmiş olan Avrupa'da organizasyon işleri yapan Cevdet Genç ve Bülent Alkan ile konser anlaşması yapmışımdır. Yapılan anlaşmamızdaki konser şartlarını yerine getiremediklerinden dolayı siz sevenlerimden özür dileyerek konserimi iptal etmek zorunda kaldım. Mağdur olan seyircilerim için başka bir anlaşma sağlayarak en kısa zamanda Dortmund'da yerine getiremediğim konseri yenileyeceğimi siz sevenlerime duyurmak istiyorum."
Özür diledi! Ünlü şarkıcı Kibariye ise, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak seyircilerden özür diledi:"Dortmund konserimi üstlenmiş olan Avrupa'da organizasyon işleri yapan Cevdet Genç ve Bülent Alkan ile konser anlaşması yapmışımdır. Yapılan anlaşmamızdaki konser şartlarını yerine getiremediklerinden dolayı siz sevenlerimden özür dileyerek konserimi iptal etmek zorunda kaldım. Mağdur olan seyircilerim için başka bir anlaşma sağlayarak en kısa zamanda Dortmund'da yerine getiremediğim konseri yenileyeceğimi siz sevenlerime duyurmak istiyorum."
Bu gönderiyi Instagram'da gör

“Önemli Duyuru”#dortmund

Kibariyem Resmi sayfam (@kibariyem)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kibariye kimdir?
Gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960'da Manisa'da doğdu. Türk Arabesk-pop müzik şarkıcısı olan Kibariye'nin sekiz kardeşi bulunuyor. Ailesinin geçim sıkıntısı nedeniyle hiç okula gitmeyen ünlü isim, ilk olarak Akhisar'da bir gazinoda sahne almaya başladı. Kısa süre sonra aynı gazinoda çalışan bir arkadaşının aracı olmasıyla 1974'te İzmir'de sahne aldı.
Kibariye kimdir? Gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960'da Manisa'da doğdu. Türk Arabesk-pop müzik şarkıcısı olan Kibariye'nin sekiz kardeşi bulunuyor. Ailesinin geçim sıkıntısı nedeniyle hiç okula gitmeyen ünlü isim, ilk olarak Akhisar'da bir gazinoda sahne almaya başladı. Kısa süre sonra aynı gazinoda çalışan bir arkadaşının aracı olmasıyla 1974'te İzmir'de sahne aldı.
Kaderi, keşfedildiğinde değişti
1980'lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı'na gelen tüm sanatçıların dikkatini çekti. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar da vardı ve ünlü bestekar, sanatçıyı böylece keşfetti. İzmir'den İstanbul'a gelen Kibariye'nin kaderi de böylece değişmiş oldu.İlk olarak 1981'de TRT'de sahne aldı. 1982'de ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Kim Bilir adlı parça ile çıkış yakalayan Kibariye, 1981'den 1990'lara 21 albüm yaptı.
Kaderi, keşfedildiğinde değişti 1980'lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı'na gelen tüm sanatçıların dikkatini çekti. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar da vardı ve ünlü bestekar, sanatçıyı böylece keşfetti. İzmir'den İstanbul'a gelen Kibariye'nin kaderi de böylece değişmiş oldu.İlk olarak 1981'de TRT'de sahne aldı. 1982'de ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Kim Bilir adlı parça ile çıkış yakalayan Kibariye, 1981'den 1990'lara 21 albüm yaptı.
Program sunuculuğu yaptı
İlk show programı "Darısı Başınıza" isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6 ile başladı; daha sonra "Eğlen Coş İşte Kiboş" ismi ile ATV'de devam etti. Star TV'de "Kibariye Show" ile ve son olarak TGRT'de bir program sundu. 2011 yılı Ekim ayında Kanaltürk'te Kibariye isimli programa başladı.
Program sunuculuğu yaptı İlk show programı "Darısı Başınıza" isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6 ile başladı; daha sonra "Eğlen Coş İşte Kiboş" ismi ile ATV'de devam etti. Star TV'de "Kibariye Show" ile ve son olarak TGRT'de bir program sundu. 2011 yılı Ekim ayında Kanaltürk'te Kibariye isimli programa başladı.
2 evlilik, 1 kız çocuğu
21 Aralık 1979'da taksi şoförü Tunay Ürek ile evlendi ve yıllar sonra boşandı. 1999 yılında İkinci evliliğini Ali Küçükbalçık ile yapan Kibariye'nin bu evliliğinden Birgül adlı bir kızı dünyaya geldi.
2 evlilik, 1 kız çocuğu 21 Aralık 1979'da taksi şoförü Tunay Ürek ile evlendi ve yıllar sonra boşandı. 1999 yılında İkinci evliliğini Ali Küçükbalçık ile yapan Kibariye'nin bu evliliğinden Birgül adlı bir kızı dünyaya geldi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >